Všechno zboží máme skladem. | Dodáváme i na Slovensko  | Objednávky dokončené do 12:00 hod = zítra u vás. | info@krabice.eu | +420 773 631 139


Platba
PLATBA


Nabízíme vám hned 3 možnosti jak zaplatit za vaši objednávku. Všechny 3 možnosti jsou v našem eshopu rovnocené a zcela bez příplatku.

Dobírka - pokud preferujete tento nejstarší druh platby, můžete ji použít i v našem eshopu. Pokud dobírku využijete, nebudete, podobně jako v jiných eshopech, platit žádný příplatek. Náklady na tuto platební metodu "jdou za námi".

Platební karta - vaši objednávku můžete zaplatit ihned pomocí platební karty. Technické řešení zajišťuje platební brána GoPay. Využít můžete jak kartu VISA, tak i Mastercard. A nemusíte již shánět peníze v hotovosti pro kurýra.

Online bankovní převod - pokud preferujete raději provedení bankovního převodu z vaší banky, před platbou kartou, máte i nás tuto možnost. V nabídce je tato platební metoda dostupná pro převody z Raffeisenbank, Fio banky, Komerčky, mBank a České spořitelny. Opět jde o službu zajištěnou přes platební bránu GoPay, která vám předdefinuje celý bankovní převod a na vás bude jen přihlášení do internetového bankovnictví a potvrzení platby.

O úspěšnosti platby budete ihned informováni. Po uskutečnění platby budete přesměrováni zpět do našeho e-shopu, kde vám potvrdíme, že vše proběhlo v pořádku.

 

Ať už vyberete jakoukoliv platební metodu, v našem eshopu nebude ani v jednom případě cenově znevýhodněni. Žádný příplatek za platební metodu nemáme.

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

MzU5Z